Prečo vydavateľstvo? Každý z nás má dôvod a sen...

Aj keď sme každý z inej sféry, dobré knihy nás spájajú. Takisto túžba, ktorá bola a je v nás všetkých spoločná - priniesť pekné knihy pre deti. Túto túžbu chceme aj naplniť. Nechceme si ich však nechať len pre nás. Chceme sa o ne podeliť a priniesť ich hlavne pre vás, našich budúcich čitateľov.

Luisamám rada pekné, zmysluplné veci, ktoré obohatia všedný deň. Medzi ne patria neodmysliteľne knihy, vďaka nim sa môžem zastaviť a potichu sa túlať v iných svetoch a príbehoch. Preto by som k vám priniesla výnimočné knihy, pre každého kto neodolá.

Mareksom literárny fanúšik a milovník kníh, ktoré sú vyhotovením a príbehom ozajstnými skvostmi. Chuť vydávať knihy sa vo mne prebudila len nedávno a vôňa tlačeného slova premenila moje rozhodnutie na smer, ktorým chcem ďalej ísť.

Anička Priznávam, od detstva ma fascinuje papier. A keďže mám doma malého klona, zostalo to v rodine. Počas môjho pôsobenia v Nemecku som bola súčasťou malého rodinného vydavateľstva. Odvtedy hľadám spôsob ako, kde a s kým. Nakoniec som bola úspešná a vďaka svojej otravnej neoblomnosti, vlastne skvelým presvedčovacím schopnostiam, sa mi podarilo nájsť “spolupáchateľa tohto činu”.